O nás

 

Na Císařském ostrově v Praze 7 je jezdecký areál v provozu od roku 2002. K dispozici máme jezdeckou halu o rozměrech 65 x 25 metrů i venkovní jízdárnu. Ačkoliv se areál nachází v těsné blízkosti centra města, v okolí je krásná příroda a klidné prostředí s kulisou Trojského zámku a zoologické zahrady na severní straně a Stromovky na straně jižní. Jen pár desítek metrů od nás je přístaviště parníků. Dobrou dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou zajišťuje autobusová linka č. 112 jezdící v krátkých intervalech od stanice metra „C“ – Nádraží Holešovice.

 

Díky zmíněné jezdecké hale je možné u nás jezdit za jakéhokoliv počasí. V zimním období má doprovod našich žáků možnost sledovat jezdecký výcvik z vyhřívané prosklené místnosti, z níž je možné projít přímo do zdejší restaurace s bohatým občerstvením. Při příznivých podmínkách probíhá jezdecký výcvik na venkovní jízdárně.

 

V areálu je k dispozici překážkový materiál i drezurní obdélník. Výcvik probíhá výhradně pod vedením zkušených instruktorů (cvičitelů, nebo trenérů) s příslušnou licencí České jezdecké federace. Jezdecké lekce jsou přizpůsobeny schopnostem i věku jezdců. Jezdit u nás mohou jezdci již od 3 let! Díky kvalitním školním koním si u nás přijdou na své jak začátečníci, tak pokročilí jezdci se zájmem o jezdecký sport. K dispozici je pro ně veškeré sociální zázemí (WC, šatny, sprchy). Je možné u nás též zapůjčit jezdecké helmy či bezpečnostní vesty. Lekce mohou probíhat jak v českém, tak i v anglickém jazyce.

 

Pro zájemce nabízíme výhodné permanentky na 10 lekcí, dárkové poukazy na ½ hodiny, 1 hodinu nebo 10 hodin, ale také speciální vánoční poukazy s akční cenovou nabídkou.

A A A